Zastanawiasz się gdzie zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję? Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy NBP Guzianka poza atrakcjami dla rodzin ma rozbudowaną ofertę na klientów biznesowych. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Mazur – to doskonałe miejsce na przeprowadzenie spotkań o charakterze biznesowym i integracji w zaciszu puszczy Piskiej.

Atrakcyjna lokalizacja w sercu Mazur

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy zlokalizowany jest nad jeziorem Bełdany, w samym sercu puszczy Piskiej – dzięki temu w obiekcie panuje cicha i spokojna atmosfera, idealna do organizacji spotkań biznesowych lub szkoleń.

Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę, korty tenisowe, wyposażona sala gier, krąg ogniskowy, kąpielisko i dostęp do portu żeglarskiego, oferującego sprzęt pływający. Mnogość atrakcji i malownicza okolica pozwalają na zorganizowanie ciekawej integracji, która zbuduje więzi między pracownikami.

Konferencja

Zaplecze konferencyjne

W Ośrodku Szkoleniowym Narodowego Banku Polskiego znajdują się trzy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne: duża, klimatyzowana sala z dostępem do internetu dla 150 osób i dwie mniejsze sale dla 30 i 20 osób (kameralna sala kominkowa). Wszystkie pomieszczenia konferencyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt, pozwalający na profesjonalne poprowadzenie spotkania: rzutniki multimedialne, laptopy i sprzęt nagłośniający.

Ośrodek zapewnia katering podczas spotkania oraz kompleksową obsługę podczas spotkań integracyjnych, szkoleń i konferencji. Obsługa ośrodka posługuje się kilkoma językami obcymi i ma duże doświadczenie w organizacji imprez eventowych.

Zakwaterowanie dla uczestników konferencji

Ośrodek Wypoczynkowy NBP dysponuje bazą noclegową dla 180 osób. Goście mogą ulokować się w pokojach jedno- i dwuosobowych, wygodnych apartamentach i wolnostojących domkach dla grup 4-6 osobowych. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, która serwuje smaczne posiłki oraz codzienne śniadania w formie bufetu. Sala restauracyjna mieści do 150 osób i może również posłużyć za pomieszczenie bankietowe lub szkoleniowe. Dużym udogodnieniem dla gości biznesowych jest darmowy, strzeżony parking dla 100 aut.